Copyright © 2015 Solvtech Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony: PRIMEO
Panel logowania

O nas

Firma Solvtech świadczy usługi serwisowe i doradztwo w doborze urządzeń laboratoryjnych stosowanych w budownictwie komunikacyjnym. Naszymi klientami są firmy prowadzące laboratoria drogowe i stacjonarne, którym oferujemy kompleksową obsługę serwisową skrojoną na miarę potrzeb. Posiadane 20 lat doświadczenia, w tym 15 lat w obsłudze serwisowej urządzeń laboratoryjnych daje gwarancję jakości świadczonych usług.

Wśród oferowanych usług serwisowych znajdują się m.in.:

  • diagnostyka,
  • naprawy,
  • kalibracja,
  • wzorcowanie,
  • okresowe przeglądy.

W naszej firmie pracują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu mechaniki, elektroniki/elektryki oraz pneumatyki/hydrauliki. Wieloletnia praktyka w zakresie diagnostyki sprzętu najbardziej znanych i uznanych producentów pozwalają zapewnić pełną obsługę serwisową.

Bazując na latach doświadczeń, które potwierdzają, że właściwe użytkowanie sprzętu ma ogromny wpływ na jego żywotność, oferujemy profesjonalne przeszkolenie pracowników zajmujących się obsługą sprzętu laboratoryjnego oraz wsparcie przy jego pierwszym uruchomieniu.

Prowadzimy również doradztwo w zakresie wyboru sprzętu laboratoryjnego oraz sprzedaż sprzętu dopasowanego do potrzeb i budżetu klienta.

Usługi świadczymy na terenie całego kraju lub w naszym serwisie w Katowicach, z dużym zapleczem technicznym i magazynem części zamiennych. Mamy sprawdzonych dostawców, którzy zapewniają nam możliwość korzystania z gwarancji na nowe części, a realizacja zleceń przebiega rzetelnie i terminowo.

Jeśli Twój sprzęt laboratoryjny wymaga serwisu lub potrzebujesz wsparcia przy jego wyborze, to skontaktuj się z nami już teraz.